Dekoracje

3 pomysły na prezenty na nowe mieszkanie

Twoi znajomi mają nowe mieszkanie i właśnie je wykańczają? To świetna okazja do tego, żeby zorganizowali parapetówkę i abyś mógł ich odwiedzić! Oczywiście, pamiętaj o tym, że podarowanie chociażby drobiazgu jest jak najbardziej wskazane, ale zawsze pojawiają się pytania czy dana rzecz będzie praktyczna i czy takim, a nie innym wyborem po prostu nie obrazisz domowników. Mamy dla Ciebie 3 pomysły na prezenty i głęboko wierzymy, że nasze rady będą dla Ciebie praktyczne i z nich skorzystasz. Zapraszamy!

Wazon

Zakupem wazonu pokażesz, że chcesz, aby mieszkanie wypełniła romantyczna aura i będziesz można do takiego wazonu włożyć kwiaty. Nie ma większego znaczenia jaki wazon kupisz, liczy się gest. Jasne, są bardziej i mniej eleganckie wazony i jeżeli chcesz zaskoczyć domowników, to polecamy zakup ceramicznego wazonu, który może być również ozdobą. W przypadku, gdy wiesz jaki domownicy mają gust to możesz dopasować go do reszty mebli, jednak wybór towaru zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Zegary ścienne

zegary ścienne

Nie ma mieszkania, w którym nie może nie znaleźć się zegar ścienny. Można nawet zażartować, że brak takiego zegara jest spowodowany tym, że „szczęśliwi czasu nie liczą”, jednak ich oferta jest tak bardzo rozwinięta, że wybór jest przeogromny. Zegary ścienne mają różne zastosowanie, bo w kuchni sprawdzi się jeden zegar, a natomiast do pokoju lepszym rozwiązaniem będzie kupno eleganckiego zegara. Dobrą opcją jest znalezienie produktu w sklepach z antykami, gdzie można znaleźć mnóstwo zegarów w różnych cenach. Co do rozmiaru i koloru, to nie ma to większego znaczenia, aczkolwiek świetnym pomysłem będzie stworzenie zegara ze śmiesznym motywem, być może nawiązującym do waszej długotrwałej znajomości. Fajna oferta dostępna jest na sfmeble.

Obraz

Nowe mieszkanie musi być odpowiednio ozdobione i nie można pozostawić na nim pustej przestrzeni. Świetnym rozwiązaniem będzie zakup obrazu, który będzie idealnie wypełniać przestrzeń, a zarazem będzie wprawiać domowników w dobry nastrój. Tutaj jest ogromne pole wyboru, bo możesz kupić mały obraz, jak również w przypadku posiadania większej gotówki pokusić się o zakup pięknego pejzażu. Jeżeli domownicy są katolikami, to jak najbardziej można zakupić obraz ze świętym, do którego będą się modlić w trudnych chwilach. Jest to prezent, który z pewnością będzie doceniony przez każdego.